Szíriai kormánycsapatok áttörték az Aleppótól keletre lévő Kveirisz légitámaszpont körüli ostromgyűrűt, ami a kormánycsapatok első jelentős sikerének számít, amióta szeptember végén megindultak az orosz légicsapások - közölte a szíriai állami média kedden.




