Irán figyelmeztette az Egyesült Államokat

Ha az amerikai kormány új szankciókat léptet életbe, jobban teszi, ha az iráni rakéták hatótávján kívülre költözteti a támaszpontjait - mondta a Forradalmi Gárda parancsnoka

Külföld
  • 2017.10.08. - 16:14

Figyelmeztette az Egyesült Államokat a befolyásos iráni Forradalmi Gárda parancsnoka, hogy messzebb kellene vinnie támaszpontjait az iráni határoktól, ha újabb szankciókat léptet életbe Teherán ellen - jelentette az IRNA hivatalos iráni hírügynökség.

mohammad ali dzsafari
Reklám