Indiánok a rendőrök ellen + GALÉRIA

Lándzsákat és nyilakat is bevetettek a brazil kongresszus épületénél

Külföld
  • 2017.04.26. - 08:20

Káoszba torkollott egy brazil őslakos indián közösség békésnek indult tüntetése kedden a brazil kongresszus épületénél: a katonai rendőrök könnygázzal próbálták feloszlatni a többezres tömeget, a demonstrálók pedig nyilaikat és lándzsáikat vetették be ellenük.

1 / 8

Ennek ellenére sem a rendőrök, sem a tiltakozó indiánok közül nem sérült meg senki. A tüntetők azt állítják, hogy legalább négy emberüket előállították.

Reklám