Hillary Clinton sajnálja az e-mailbotrányt

Először kért elnézést

Külföld
  • 2015.09.09. - 09:20

Először fejezte ki sajnálkozását kedden Hillary Clinton, a demokraták legesélyesebbnek tartott elnökjelölt-aspiránsa amiatt, hogy az Egyesült Államok külügyminisztereként nem a hivatalos elektronikus levelezési rendszert használta, hanem a saját szerveréről kommunikált.

hillary clinton 576x356
Reklám