Fegyveresek raboltak el három amerikai állampolgárt Irak fővárosában, Bagdadban - közölték hétfőn iraki hivatalos források.

Irakban utoljára 2010-ben fordult elő ilyen
Fegyveresek raboltak el három amerikai állampolgárt Irak fővárosában, Bagdadban - közölték hétfőn iraki hivatalos források.

Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája