Mohamad Mahathir volt malajziai kormányfő csatlakozott az ország sikkasztási botrányba keveredett miniszterelnökének, Najib Razaknak lemondását követelő tüntetőkhöz: az előző naphoz hasonlóan vasárnap is részt vett a Kuala Lumpurban tartott demonstráción.




