Felnyitották a lelőtt orosz vadászgép feketedobozát

Amerikai, brit és kínai szakértők is részt vesznek a vizsgálatban

Külföld
  • 2015.12.18. - 11:24

Moszkvában brit és kínai szakértők jelenlétében felnyitották pénteken a török légierő által lelőtt Szu-24-es orosz vadászbombázó feketedobozát. Az eseményt a közelből, videoláncon keresztül figyelemmel kísérhették brit, kínai és indiai diplomaták, újságírók, valamint az orosz televízió is élőben közvetítette azt.

zuhanó gép lead
Reklám