Éves csúcson találkoznak a V4-államfők

Duda: A V4-ek az egyenlő államok Európáját akarják

Külföld
  • 2016.10.14. - 07:41

A visegrádi csoport (V4) államfőinek rendszeres évi találkozója kezdődik pénteken a délkelet-lengyelországi Lancutban és Rzeszówban; a kétnapos csúcs fő témái az európai önazonosság és kultúra, az ifjúságpolitika, valamint a közép-európai térség gázpiacainak biztonsága.

v4államfő576
Reklám