A visegrádi csoport (V4) államfőinek rendszeres évi találkozója kezdődik pénteken a délkelet-lengyelországi Lancutban és Rzeszówban; a kétnapos csúcs fő témái az európai önazonosság és kultúra, az ifjúságpolitika, valamint a közép-európai térség gázpiacainak biztonsága.




