Tüntetők ostrom alá vették hétfőn este a koszovói rendőrség pristinai központját, órákkal azután, hogy letartóztattak egy ellenzéki politikust.

Letartóztattak az ellenzékit, aki könnygázt használt a múlt héten
Tüntetők ostrom alá vették hétfőn este a koszovói rendőrség pristinai központját, órákkal azután, hogy letartóztattak egy ellenzéki politikust.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében