Elhagyták Washingtont vasárnap azok az orosz diplomaták, akiket három nappal korábban Barack Obama amerikai elnök rendelete értelmében kiutasítottak az Egyesült Államokból.

Az Obama által kiutasított követségi munkatársak különgéppel térnek vissza hazájukba
Elhagyták Washingtont vasárnap azok az orosz diplomaták, akiket három nappal korábban Barack Obama amerikai elnök rendelete értelmében kiutasítottak az Egyesült Államokból.

