Cameron az offshore-botrányról: kezelhettem volna jobban az ügyet

A panamai ügyvédi irodát nyomozók még nem keresték fel - állítja az alapító+VIDEÓ

Külföld
  • 2016.04.09. - 16:06

A brit kormányfő elismerte szombaton, hogy kezelhette volna szerencsésebben is a panamai offshore-botrány kirobbanása után a személyes pénzügyeivel kapcsolatban felmerült kérdéseket.


Cameron 20160229
Reklám