Az afgán biztonsági erők szombatra virradóra tíz órás tűzharcot követően végeztek egy kabuli vendégház támadóival, a spanyol követség közelében - közölték a hatóságok.

A robbantást követő tízórás tűzharcnak legalább tíz áldozata van
Az afgán biztonsági erők szombatra virradóra tíz órás tűzharcot követően végeztek egy kabuli vendégház támadóival, a spanyol követség közelében - közölték a hatóságok.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében