Amerikai légicsapásban meghalt 14 afgán katona hétfőn az ázsiai ország déli részén lévő Logar tartományban - közölték a helyi hatóságok.

Tizennégy katona vesztette életét
Amerikai légicsapásban meghalt 14 afgán katona hétfőn az ázsiai ország déli részén lévő Logar tartományban - közölték a helyi hatóságok.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében