A siíták szent városának közelében robbantott az Iszlám Állam

A merényletben nyolcan haltak meg

Külföld
  • 2017.01.01. - 12:08

Nyolc ember - közöttük öt rendőr - halt meg az iraki síiták szent városától, Nedzseftől délre egy ellenőrző pontnál vasárnap - közölte a rendőrség.

najaf
Az iraki kormányerők - az amerikaiak vezetette szövetségesek támogatásával - október 17-én indítottak nagyszabású offenzívát, hogy kiűzzék a dzsihadisták Moszulból, Irak második legnagyobb városából. 
Reklám