Nyolc ember - közöttük öt rendőr - halt meg az iraki síiták szent városától, Nedzseftől délre egy ellenőrző pontnál vasárnap - közölte a rendőrség.

A merényletben nyolcan haltak meg
Nyolc ember - közöttük öt rendőr - halt meg az iraki síiták szent városától, Nedzseftől délre egy ellenőrző pontnál vasárnap - közölte a rendőrség.

