A bombázás után elhagyta Kunduzt az MSF

Az eltalált afgán kórházban huszonketten haltak meg

Külföld
  • 2015.10.04. - 20:05

Elhagyta az afganisztáni Kunduz városát az Orvosok Határok Nélkül (MSF) elnevezésű nemzetközi civil szervezet, miután lebombázták - feltehetően amerikai harci gépek - a szervezet által működtetett kórházat - közölte az önkéntes orvosok szervezete vasárnap.

afgán kórház lead
Reklám