Volodimir Zelenszkij ukrán elnök felszólított, hogy Oroszországtól kényszerítsék ki a békét. Az erről szóló nyilatkozatot az államfő a Telegram- csatornáján tette közzé.
„Oroszországot erőszakkal kell békére kényszeríteni” – írta az ukrán államfő.
Korábban ismertté vált, hogy Zelenszkij azt ígérte, hogy „diplomáciai úton” 2025-ben véget vet az Oroszországgal való konfliktusnak. Erről az Al Khaleej című kiadvány számolt be.







