Oroszország készen áll a harc folytatására – jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök a háború előrehaladását kommentálva, vette észre a ria.ru.
„Akkor lesz vége, amikor a NATO népe belefárad a harcba ellenünk – kérdezze meg őket. Mi készen állunk a harc folytatására” – mondta Putyin.
Az orosz elnök pénteken találkozót tart a BRICS-tagállamok vezető médiumainak vezetőivel.







