Senkinek sincs szüksége ma nukleáris konfliktusra – jelentette ki Dmitrij Medvegyev, az orosz Biztonsági Tanács elnökhelyettese Telegram-csatornáján, vette észre a ria.ru.
„Mit is mondhatnék itt: a nukleáris konfliktus tényleg nem használ senkinek. Ez egy nagyon rossz történet, a legsúlyosabb kimenetelű. Ezért nem született eddig semmilyen döntés a nukleáris fegyverek (nem stratégiai vagy még inkább stratégiai) bevetéséről” – írta Medvegyev.






