A föld alatti szerelvényen veszekedés tört ki, amelynek következtében egy ismeretlen személy tüzet nyitott – írta meg a mandiner.hu.
A szemtanúk több mint tíz lövést hallottak. A New York-i rendőrség szerint egy ember meghalt, hat másik pedig megsebesült a metróban történt lövöldözésben.







