Vologyin szerint Bidennek oroszországi orvosi kezelésre lenne szüksége, mert az USA-ban nem tudják meggyógyítani

Az USA egyre inkább feszültséget kelt a világban

Külföld
  • 2023.07.13. - 17:22
Cikk borítókép
.NorthFoto

Joe Biden amerikai elnök súlyos beteg és boldogtalan ember, az Egyesült Államokban nincsenek olyan orvosok, akik segíteni tudnának rajta, ezért helyes lenne, hogy Oroszországban nyújtsanak neki orvosi ellátást – mondta Vjacseszlav Vologyin, a duma elnöke, amelyről az Oroszhirek.hu is írt.

„Ő egy súlyosan beteg és boldogtalan ember. És tekintettel arra, hogy az USA-ban nincsenek jó orvosok, akik kezelnék, és segítenének neki a betegségében, a mi Szerbszkij Intézetünkben vannak ilyen szakemberek. Ezért lenne helyes, ha nemzetközi szinten orvosi segítséget nyújtanánk neki” – mondta Vologyin a plenáris ülésen.

Megjegyezte, hogy az USA egyre inkább feszültséget kelt a világban, és minden szakembernek segítséget kellene nyújtania Bidennek.

„Akkor minden államban nyugalom, béke lesz. Ezért kell ezzel foglalkozni. Szenved, és rengeteg ember szenved tőle. Segítsenek neki jobban” – tette hozzá Vologyin.

Reklám