Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke munkavacsorán látta vendégül José María Aznar korábbi spanyol kormányfőt, akinek pártja, a spanyol Néppárt az Európai Néppárt tagja - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke szerda este.
Orbán Viktor és José María Aznar a Karmelita kolostorban kötetlen beszélgetést folytattak Európa politikai helyzetéről és jövőjéről, az európai pártpolitikai fejleményekről és a magyar-spanyol kapcsolatokról - mondta.
José María Aznar 1996-tól nyolc éven át volt Spanyolország miniszterelnöke.






