Orbán Viktor az uniós állam- és kormányfők csúcstalálkozóján vett részt Brüsszelben. A belga fővárosból távozóban a Facebook-oldalára töltött fel egy fotót a miniszterelnök.
Viszlát, Brüsszel! - írta a képhez a magyar kormányfő.

Orbán Viktor az uniós állam- és kormányfők csúcstalálkozóján vett részt Brüsszelben. A belga fővárosból távozóban a Facebook-oldalára töltött fel egy fotót a miniszterelnök.
Viszlát, Brüsszel! - írta a képhez a magyar kormányfő.
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
Iránban jöhetnek az elszámoltatások?

A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében