Nagy az izgalom Angela Merkel német kancellár ma kezdődő belgrádi látogatása előtt – tudatja a Vajdaság Ma hírportál. A honlap összegzése szerint a belgrádi sajtó jóvoltából már tudni lehet, hogy a kancellárnak belgrádi tartózkodása idején csakis és kizárólag szerbiai alapanyagból készült ételeket tálalnak fel, szomját is szerbiai termékkel oltja majd, mert csak „a legjobbat kapja Szerbiából”.




