Lemondott a palesztin egységkormány

A Gázai övezetben játszott csekély befolyásuk miatt döntöttek így

Külföld
  • 2015.06.17. - 15:28

Működésképtelenség miatt lemondott szerdán a tavaly júniusban alakult palesztin egységkormány. Mahmúd Abbász elnök újból Rámi Hamdalláh jelenlegi miniszterelnököt bízta meg a kabinetalakítással.

lead abbas
Reklám