Az Iszlám Állam (IÁ) nevű terrorszervezet fegyveresei pénteken elfoglalták a nyugat-iraki Ramádi város központját, a dzsihadisták kitűzték zászlójukat a tartományi kormányzat épületére - jelentették szemtanúk.

Már hosszú idő óta ostromolták az iraki el-Anbar székvárosát
Az Iszlám Állam (IÁ) nevű terrorszervezet fegyveresei pénteken elfoglalták a nyugat-iraki Ramádi város központját, a dzsihadisták kitűzték zászlójukat a tartományi kormányzat épületére - jelentették szemtanúk.


Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája