Lefulladt egy új fejlesztésű, Armata típusú orosz harckocsi a Vörös téri győzelem napi díszszemle csütörtöki főpróbáján. A megdöbbent lakosságot azzal próbálta megnyugtatni a műsorvezető, hogy előre betervezett akcióról volt szó, de sokan kételkednek.




