Dél-Koreában az államfő

A gazdasági kapcsolatok növelését szorgalmazta Áder János

Külföld
  • 2015.04.14. - 07:39

Egy közös gazdasági alap létrehozására tett javaslatot Áder János köztársasági elnök Dél-Koreában annak elősegítésére, hogy a két ország kis- és közepes vállalatai egymás piacára léphessenek – az államfő erről azt követően számolt be újságíróknak, hogy kedden Szöulban fogadta őt Pak Gun Hje köztársasági elnök.

Áder János
Reklám