Jobb keretmegállapodás kidolgozására szólította fel az amerikai kormányt az iráni atomprogramról az izraeli miniszterelnök vasárnap, aki szerint a létrejött egyezmény "nagyon, nagyon rossz".

"Nem adhatunk szabad utat az atombombának" - fenyegetőzött
Jobb keretmegállapodás kidolgozására szólította fel az amerikai kormányt az iráni atomprogramról az izraeli miniszterelnök vasárnap, aki szerint a létrejött egyezmény "nagyon, nagyon rossz".

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
