Orbán Viktor miniszterelnök levélben fejezte ki együttérzését Abe Sindzó japán kormányfőnek az Iszlám Állam által meggyilkolt két japán túsz halála miatt. A két férfi kivégzéséről videót is közzétettek a terroristák.

Az Iszlám Állam két japán állampolgárt végzett ki
Orbán Viktor miniszterelnök levélben fejezte ki együttérzését Abe Sindzó japán kormányfőnek az Iszlám Állam által meggyilkolt két japán túsz halála miatt. A két férfi kivégzéséről videót is közzétettek a terroristák.

Az eurózónához való csatlakozás a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
