Obama Indiában áttörést ért el az atomipari megállapodásokról

A nukleáris energia békés célú hasznosításáról szóló megállapodás alkalmazására eddig kellett várni

Külföld
  • 2015.01.25. - 15:08

Áttörés történt vasárnap Újdelhiben az amerikai-indiai csúcstalálkozón a kétoldalú atomenergia-ipari együttműködésről szóló megállapodás végrehajtásáról, amiről hat éve vitázik a két ország.

Barack Obama Narendra Modi 576
Reklám