Áttörés történt vasárnap Újdelhiben az amerikai-indiai csúcstalálkozón a kétoldalú atomenergia-ipari együttműködésről szóló megállapodás végrehajtásáról, amiről hat éve vitázik a két ország.

A nukleáris energia békés célú hasznosításáról szóló megállapodás alkalmazására eddig kellett várni
Áttörés történt vasárnap Újdelhiben az amerikai-indiai csúcstalálkozón a kétoldalú atomenergia-ipari együttműködésről szóló megállapodás végrehajtásáról, amiről hat éve vitázik a két ország.

