Megrohamozták és rövid tűzharc után elfoglalták síita húszi lázadók a jemeni elnöki palotát kedden - jelentették hírügynökségek szemtanúkra és biztonsági forrásokra hivatkozva. Ban Ki Mun ENSZ-főtitkár a jemeni harcok azonnali beszüntetésére szólította fel a lázadókat és a hadsereget.




