Szijjártó és Lavrov telefonon egyeztetett

A beszélgetést a magyar külügyér kezdeményezte

Külföld
  • 2014.12.15. - 17:21

A kétoldalú kapcsolatokról és a nemzetközi kérdésekről tárgyalt telefonon egymással Szergej Lavrov orosz és Szijjártó Péter magyar külügyminiszter - tájékoztatott hétfőn az orosz külügyminisztérium.

A tárca közleménye szerint a telefonbeszélgetést a magyar fél kezdeményezte.

A beszélgetés során kölcsönös érdeklődésre számot tartó kétoldalú és nemzetközi kérdéseket vitattak meg - fogalmazott a TASZSZ hírügynökség által is ismertetett közleményében az orosz külügyminisztérium.


Forrás: MTI

Reklám