Megkezdődött a prágai csúcstalálkozó

A közép-európai csúcson Magyarországot Áder János köztársasági elnök képviseli +GALÉRIA

Külföld
  • 2014.12.11. - 10:41

Közép-Európa közlekedési problémái, illetve energiabiztonsága lesz a legfőbb témája annak a kétnapos visegrádi államfői csúcstalálkozónak, amely csütörtökön délelőtt kezdődött Prágában.

1 / 3

A találkozóhoz időzítve a Prágai Várban csütörtökön délután kiállítás nyílik a Duna-Odera-Elba csatorna megépítésével kapcsolatos elképzelésekről és tervekről. Az államfők részt vesznek a kiállítás megnyitóján. 
A cseh köztársasági elnök csütörtökön este a Hradzsinban vacsorát ad külföldi vendégei tiszteletére. 


Forrás: MTI

Reklám