Orbán: Mindent megteszünk az európai békéért

Pozsonyban tanácskoztak a V4-ek kormányfői és a svájci államfő

Külföld
  • 2014.12.09. - 19:11

Mi, magyarok nem szemlélői, nem elszenvedői, hanem alakítói akarunk lenni annak, ami Európa keleti határain zajlik - szögezte le Orbán Viktor a visegrádi négyek (V4) miniszterelnökeinek és Svájc államfőjének keddi pozsonyi csúcstalálkozóján.

V4-OV
Forrás: MTI
Reklám