A szerb és a koszovói kormányfő az ENSZ BT-ben tárgyalt

A független államot Szerbia továbbra sem ismeri el

Külföld
  • 2014.12.05. - 10:40

A Belgrád és Pristina közötti párbeszéd folytatásáról, a nyugat-balkáni régió békéjéről, illetve a Koszovóról szóló brüsszeli megállapodásban foglaltak végrehajtásáról tárgyalt Aleksandar Vucic szerb és Hashim Thaci koszovói kormányfő New Yorkban az ENSZ Biztonsági Tanácsának Koszovóról szóló ülését megelőzően. Beszámolók szerint a két kormányfő egyetértett abban, hogy a Belgrád és Pristina közötti párbeszédet minél hamarabb folytatni kell.

vuqiq-thaci 576
Reklám