Ausztria fontos kereskedelmi és stratégiai partnere Magyarországnak - jelentette ki Szabó László, a Külgazdasági és Külügyminisztérium államtitkára a Wirtschaftsblatt című osztrák gazdasági lapnak adott, szerdán megjelent interjújában, ahol hangsúlyozta: Magyarország kritizálásánál fontosabbak a tények. És a tények azt mutatják, hogy az osztrák importunk és exportunk tovább nőtt az és első részében.




