Áder: a politikai "zöld lámpa" ég

Az államfő szerint Vietnamban olyan lehetőségek nyílhatnak meg a magyar beruházások előtt, amelyeket eddig még nem használtunk ki

Külföld
  • 2014.11.29. - 14:32

A kapu nyitva, a politikai "zöld lámpa ég" a vietnami magyar beruházások megkezdése előtt - mondta Áder János szombaton az MTI-nek Ho Si Minh-városban, egyhetes vietnami látogatásának utolsó állomásán.

Az államfő, aki Truong Tan Sang köztársasági elnök meghívásának tett eleget bejelentette: fél éven belül megkezdődhet annak a szennyvíztisztítónak az építése a Vörös folyón, amely a 300 millió dolláros magyar hitelkeret-szerződés nyomán valósul meg.
A víztisztítót a Fővárosi Vízművek szakemberei építik meg. 

áder
Reklám