Hongkong: Összecsaptak a rendőrök a tüntetőkkel

Nyolcadik hete tartanak a tiltakozások

Külföld
  • 2014.11.19. - 09:15

Négy embert őrizetbe vettek Hongkongban, miután tüntetők betörték a városi törvényhozás homlokzatának üvegfalát és összetűzésekre került sor a rendőrség és a választási reform kiszélesítéséért nyolcadik hete demonstrálók között.  

Hong Kong lead
Reklám