Orbán: Nem sofőrökre, vezetőkre van szükség

Azok az országok lesznek sikeresek, akik kifejezik és érvényesítik az érdekeiket - mondta a kormányfő

Külföld
  • 2014.11.11. - 14:33

Európában sokáig úgy gondolták, hogy az intézmények majd elvezetik a közösséget, és mint egy modern autó, szinte maguktól célba érnek. A gazdasági válságban azonban kiderült, hogy ez nem így van, "sofőrökre, vezetőkre van szükség" - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Budapesten a magyar-azeri üzleti fórum megnyitóján.

Csak azok az országok lehetnek sikeresek, amelyek világosan kifejezik és érvényesítik az érdekeiket - jelentette ki Orbán Viktor.

azeri elnök
 
Reklám