Folytatódtak az összecsapások a jemeni fővárosban a síita húszi lázadók és a hadsereg, valamint a kormányt támogató szunnita harcosok között. Az utóbbi két nap során legalább hatvan ember vesztette életét a harcok következtében biztonsági források tájékoztatása szerint.




