Aknagránátot lőttek ki Izraelre Gázából

A palesztin frakciók tartják magukat a tűzszüneti megállapodáshoz

Külföld
  • 2014.09.16. - 20:14

Aknagránátot lőttek ki kedd este Izraelre a Gázai övezetből, de a támadásnak nem volt áldozata - jelentette be az izraeli hadsereg.

Ez volt az első ilyen támadás azóta, hogy augusztus 26-án tűzszünet vetett véget egy hét hétig tartó súlyos fegyveres konfliktusnak a palesztinok és Izrael között.

Az övezetet ellenőrző Hamász radikális palesztin szervezet közölte, hogy nincs tudomása a támadásról, és a palesztin frakciók tartják magukat a tűzszüneti megállapodáshoz.


Forrás: AP, Reuters, MTI

Reklám