Visszatért száműzetéséből Libanon volt miniszterelnöke

Szaad Haríri volt kormányfő 3 évet töltött önkéntes száműzetésben

Külföld
  • 2014.08.08. - 18:31

Háromévi önkéntes száműzetés után váratlanul visszatért Libanonba Szaad Haríri volt libanoni miniszterelnök, szakértők szerint az ellenzéki politikus látogatásának célja az, hogy megerősítse a szunnita közösség feletti vezető szerepét.

lead hariri
Reklám