Ötven román állampolgárt telepített haza Bukarest a Gázai övezetből, de nyolc magyar állampolgárnak is segítséget nyújtott, akiket szintén Romániába szállítottak - közölte pénteken a román külügyminisztérium.

Románia ötven állampolgárát telepített haza a Gázai övezetből
Ötven román állampolgárt telepített haza Bukarest a Gázai övezetből, de nyolc magyar állampolgárnak is segítséget nyújtott, akiket szintén Romániába szállítottak - közölte pénteken a román külügyminisztérium.

Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását