A libanoni hadsereg pénteken ismét behatolt Arszál városába, amelyért napokon át heves harcokat vívott a szomszédos Szíriából behatoló dzsihadistákkal. A visszavonuló szélsőségesek ugyanakkor bebörtönzött társaik szabadon bocsátását követelték az általuk foglyul ejtett 19 katonáért cserébe.
"Elkezdtünk behatolni a városba, és felállítottuk az első ellenőrző pontunkat a város nyugati részén. Fokozatosan haladunk előre" - közölte egy katonai forrás.




