Aljakszandr Lukasenka fehérorosz államfő beleegyezett abba, hogy csütörtökön Minszkben folytassanak megbeszélést a kelet-ukrajnai válság rendezésére létrehozott kontaktcsoport képviselői - hozták nyilvánosságra szerdán ukrán médiaforrások.

A megbeszélésen várhatóan részt vesz Leonyid Kucsma volt ukrán államfő, Mihail Zurabov, Oroszország kijevi nagykövete és az EBESZ képviselője
Aljakszandr Lukasenka fehérorosz államfő beleegyezett abba, hogy csütörtökön Minszkben folytassanak megbeszélést a kelet-ukrajnai válság rendezésére létrehozott kontaktcsoport képviselői - hozták nyilvánosságra szerdán ukrán médiaforrások.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
