Szergej Lavrov orosz külügyminiszter szerint a nyugati szankciók hatására még önállóbbá válhat Oroszország, és nem fog "szemet szemért, fogat fogért" alapon, hisztérikusan reagálni a büntetőintézkedésekre.

Oroszország nem fog hisztérikusan reagálni a büntetőintézkedésekre
Szergej Lavrov orosz külügyminiszter szerint a nyugati szankciók hatására még önállóbbá válhat Oroszország, és nem fog "szemet szemért, fogat fogért" alapon, hisztérikusan reagálni a büntetőintézkedésekre.


Zajlanak a háttértárgyalások