Legkevesebb ketten meghaltak, többen megsebesültek a kenyai tengerpart üdülőövezetében, Witu falu közelében, ahol fegyveresek ütöttek rajta egy busz utasain péntek éjjel. Az áldozatok egyike rendőr - vált ismertté hatósági forrásokból.
A kelet-afrikai ország Vöröskereszt-szolgálata hat áldozatról számolt be, azt azonban nem közölte, hogy halottakról vagy sebesültekről van-e szó.




