Őrizetbe vették a május közepén a XIII. kerületi Dózsa György úton történt halálos baleset okozóját – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
Ismert, a helyszínen két autó ütközött össze, majd egyikük a közeli autóbusz-megállóba csapódott. A baleset következtében két ott várakozó férfi az életét veszítette, ketten súlyosan, hárman pedig könnyebben sérültek meg. A rendőrség a beszerzett bizonyítékok alapján állította elő M. Richárdot, akit őrizetbe vették és kezdeményezik előzetes letartóztatását. A férfi korábban az elhíresült kecskeméti maffiaper egyik vádlottja volt. A gyanúsított a tragikus baleset idején nem rendelkezett jogosítvánnyal, mert azt korábban a hatóságok bevonták, így nem is vezethetett volna , de a történtek után is többször látták autóval közlekedni.



