Civilek a közlekedési káosz ellen

Zuglói parkolás

Krónika
  • 2017.10.05. - 00:39

A főváros XIV. kerületében egy hónapja bevezetett fizetős parkolási rendszer miatt kialakult kaotikus állapotokról tart holnap este 18 órától lakossági fórumot a Civilzugló Egyesület a Mozgásjavító Általános Iskolában, a Korong utcában.

A szervezők arra a tarthatatlan helyzetre igyekeznek felhívni a figyelmet, hogy a díjkötelessé tett Városliget környékéről naponta több ezer autós választja parkolónak a Francia úton túli ingyenes területet, ellehetetlenítve ezzel az ott élők mindennapjait. Ilyen hely a Korong utcai iskola is, ahol a sérült gyermekeikkel érkező szülők nem tudnak parkolni az intézmény közelében.

Reklám