Vitorlázó repülőgép zuhant a Balatonba

Az utasok nem sérültek meg

Krónika
  • 2015.07.25. - 17:25

Vitorlázó repülőgép zuhant a vízbe Balatonberénynél szombaton, a gépen ketten voltak, nem sérültek meg - tájékoztatta a Vízimentők Magyarországi Szakszolgálata szóvivője az MTI-t.

vitorlázó576
Reklám